Průběh montáže - LPG Štěpánek

 
 

Zajímá Vás, jak probíhá LPG přestavba Vašeho vozidla?

Před započetím LPG přestavby mechanici prohlédnou vaše vozidlo se zaměřením na stav palivové a zapalovací soustavy.Vybereme nejvhodnější zařízení LPG.V přítomnosti zákazníka si ujasníme montáž dalších zařízení, např. umístění přepínače, typ a velikost nádrže a místo plnícího hrdla.

Protože motorové vozidlo je dnes důležitou součástí života každého motoristy, jedním z důležitých kritérií při zachování kvality, je i čas vyřazení z provozu po dobu přestavby LPG. Abychom montáž LPG provedli v jeden den (výjimečně ve dvou dnech), přestavbu provádí mechanici současně.

Dva montážníci provádějí přestavbu LPG ze dvou stran

S LPG přestavbou začínáme současně z obou dvou stran. Jeden montážník je odpovědný za instalaci tzv. „předku“, tzn. instalace reduktoru, řídící jednotky, odpojení vstřikovačů, instalace plynových vstřikovačů a kabeláže. Druhý montážník instaluje nádrž LPG, přípojku plnění, natažení dopravní trubice plynu, multiventil a přepínač.

V motorové části se musí nejdříve namontovat sací hadičky tak, aby se mohli navrtat na vhodná místa otvory pro vstřikovací trysky. (1).

Kontakt
Jar. Hůlky 1245/1
370 01 České Budějovice
(Rožnov
u nám. Bratří Čapků)
777 640 374
jarmil.stepanek@seznam.cz
 

Napište nám

 
 
 
STAG Autorizovaný servis AutoGas Centrum Cyklo Jiřička STAG Autorizovaný servis
mapa