LPG - LPG Štěpánek

 
 

Proč si pořídit LPG nebo CNG?

Dnes už není otázka, jakým autem jezdíme, ale na jakou pohonnou směs. Kdo chce jezdit ekologicky a šetřit peníze, vybere si LPG.

Co děláme proto, abychom nezatěžovali životní prostředí zplodinami výfukových plynů? Co děláme proto, abychom našim dětem předali lepší, čistější svět?

Ano, i my můžeme přispět k lepšímu životnímu prostředí.

Volba je před námi. Volte auto na plyn. LPG je palivo budoucnosti. Vyberte si takovou montážní firmu, která je schopná provést kvalitní LPG přestavbu při dodržení ekologických i technologických parametrů vozidla, při maximální bezpečnosti zařízení.

LPG přináší komplexní výhody

LPG je ekologický

Protože hoří ekologičtěji než benzín. Ve výfukových plynech složky NOX představují pouze 20% oproti benzínu, kysličník uhličitý CO2 je nižší o 15% a nespálené HC představují zhruba polovinu jako při provozu na benzín. Hodnoty CO lze považovat za nulové. Přitom zplodiny LPG, s přijatelnějším chemickým složením jsou snadněji odbouratelné i při nižší teplotě katalyzátoru. Tím pádem je katalyzátor zatěžován méně. Jezděte ekologicky a nechejte si realizovat montáž LPG právě teď!

LPG je levný

V dnešním, rychle se měnícím světě bychom měli klást větší důraz na rodinné a vlastní výdaje. Pokud se nedokážete přizpůsobit rostoucím cenám benzínu, tak se poohlédněte po lepším, levnějším řešení. LPG přestavba Vám ušetří peníze.

LPG je prověřený

Naše firma má téměř dvacetileté zkušenosti se zástavbou alternativního pohonu LPG u nás doma i v zahraničí. Vedle velkoobchodního prodeje zařízení, komponentů a náhradních dílů, provádíme školení stále se rozrůstajících smluvních partnerů po celé České republice. Nechejte si montáž LPG realizovat u nás!

LPG je bezpečný

Všechna námi montovaná zařízení odpovídají legislativním předpisům a certifikátu ISO 9001

Z hlediska bezpečnosti jsou předpisy na zařízení LPG mnohem přísnější než u dílů benzínového motoru. Jako příklad lze uvést, že nádrže LPG jsou vyráběny ve schválených rozměrech a z oceli, oproti tomu jsou nádrže ne benzín často z plastu.

Kontakt
Jar. Hůlky 1245/1
370 01 České Budějovice
(Rožnov
u nám. Bratří Čapků)
777 640 374
jarmil.stepanek@seznam.cz
 

Napište nám

 
 
 
STAG Autorizovaný servis AutoGas Centrum Cyklo Jiřička STAG Autorizovaný servis
mapa